График работы:

Будние: 09:00–18:00

Субота: 10:00–15:00

0
Мой заказ
Сравнение
Добавьте товары для сравнения

Отзывы о интернет-магазине контактных линз и аксессуаров eurolinza.com

4.9
195 отзывов
Сортировка:
дякую за вашу роботу, більше 2 років замовляю лінзи, оптималбне співвідощення ціна-якість, гарне обслуговування та швидка відправка.
Ответить
Добрий день! Замовила перший раз. На сайт натрапила випадково. Доставка швидка, упаковка охайна, термін використання лінз великий. Всім задоволена. Бажаю успіху і процвітання.
Ответить
Гарне обсолуговування, чудова якість товару та гарна якість
Ответить
завжди гарне обслуговування та приємні ціни
Ответить
Дякую за вашу роботу
Більше 5 років купую, завжди швидко, завжди якісно і гарно запаковано.

Ответить
Дякую за посилку! Дуже швидко!
Ответить
Приємні ціни, швидко та професійно.
Дякую за працю
Ответить
Вже три-чотири рази замовляла в даному магазині, вдячна за оперативно та швидко виконані замовлення, завжди радують цінами, смаколиком до посилки, безкоштовна доставка від певної суми👍 Можу рекомендувати та повертатись знову🙌
Ответить
Дякую за замовлення,отримала все швидко та вчасно! Замовляю більше 3-х років і задоволенна (конфетку з'їдає доця прям на поші).
Ответить
Замовляємо в цьому магазині уже 2 роки. Приємне спілкування, швидкі відповіді на питання й доставка. Окреме дякую за безкоштовну доставка (залежить від вартості замовлення). Наша співпраця приносить задоволення)
Ответить
Більше 3 років купую лінзи на цьому сайті. Якісно та швидко. Дякую за акції.
Ответить
Швидко,якісно.
Дуже добре,що є післяплата.
Це дуже зручно.

Ответить
Отримала своє замовлення дуже оперативно, ціни на товари не завищені
ще і в подарунок отримала бредовану цукерку. Дякую!
Тепер про мінус одна з лінзa фірми Baush&Lomb "Softlens38" була склеяна кінчиками в двоє і як я її не старалась обережно розкласти це в мене не вийшло і в кінці кінців вона порвалась так і не розклеявшись🤕
Ответить
Добрий день! Сьогодні отримала свої лінзи.Я дуже задоволена магазином. Легко замовити, швидка і зручна доставка. Дякую!👍👍👍
Ответить
Добрий день! Я дуже задоволена магазином. Легко замовити, швидка і зручна доставка, вигідні ціни. Дякую Вашій команді!!!
Ответить
Замовляла 2 упаковки лінз і розчин. Все отримала на день пізніше ніж розраховувала. Дякую за подарунок!
Ответить
Дуже раджу цей магазин. Швидка доставка та ціна. Замовляю тільки тут
Ответить
Якось випадково потрапила на сторінку магазину,зробила кілька замовлень і можу сказати,що на даний момент це найкращий магазин з найнижчими цінами на ринку ,але з якісними товарами!
Замовлення відправляють вчасно та дуже швидко!
Щиро рекомендую!

Дякую вам за вашу працю! Це цінно!

Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх