Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Відгуки про інтернет-магазин контактних лінз та аксесуарів eurolinza.com

4.9
195 відгуків
Сортування:
дякую за вашу роботу, більше 2 років замовляю лінзи, оптималбне співвідощення ціна-якість, гарне обслуговування та швидка відправка.
Відповісти
Добрий день! Замовила перший раз. На сайт натрапила випадково. Доставка швидка, упаковка охайна, термін використання лінз великий. Всім задоволена. Бажаю успіху і процвітання.
Відповісти
Гарне обсолуговування, чудова якість товару та гарна якість
Відповісти
завжди гарне обслуговування та приємні ціни
Відповісти
Дякую за вашу роботу
Більше 5 років купую, завжди швидко, завжди якісно і гарно запаковано.

Відповісти
Дякую за посилку! Дуже швидко!
Відповісти
Приємні ціни, швидко та професійно.
Дякую за працю
Відповісти
Вже три-чотири рази замовляла в даному магазині, вдячна за оперативно та швидко виконані замовлення, завжди радують цінами, смаколиком до посилки, безкоштовна доставка від певної суми👍 Можу рекомендувати та повертатись знову🙌
Відповісти
Дякую за замовлення,отримала все швидко та вчасно! Замовляю більше 3-х років і задоволенна (конфетку з'їдає доця прям на поші).
Відповісти
Замовляємо в цьому магазині уже 2 роки. Приємне спілкування, швидкі відповіді на питання й доставка. Окреме дякую за безкоштовну доставка (залежить від вартості замовлення). Наша співпраця приносить задоволення)
Відповісти
Більше 3 років купую лінзи на цьому сайті. Якісно та швидко. Дякую за акції.
Відповісти
Швидко,якісно.
Дуже добре,що є післяплата.
Це дуже зручно.

Відповісти
Отримала своє замовлення дуже оперативно, ціни на товари не завищені
ще і в подарунок отримала бредовану цукерку. Дякую!
Тепер про мінус одна з лінзa фірми Baush&Lomb "Softlens38" була склеяна кінчиками в двоє і як я її не старалась обережно розкласти це в мене не вийшло і в кінці кінців вона порвалась так і не розклеявшись🤕
Відповісти
Добрий день! Сьогодні отримала свої лінзи.Я дуже задоволена магазином. Легко замовити, швидка і зручна доставка. Дякую!👍👍👍
Відповісти
Добрий день! Я дуже задоволена магазином. Легко замовити, швидка і зручна доставка, вигідні ціни. Дякую Вашій команді!!!
Відповісти
Замовляла 2 упаковки лінз і розчин. Все отримала на день пізніше ніж розраховувала. Дякую за подарунок!
Відповісти
Дуже раджу цей магазин. Швидка доставка та ціна. Замовляю тільки тут
Відповісти
Якось випадково потрапила на сторінку магазину,зробила кілька замовлень і можу сказати,що на даний момент це найкращий магазин з найнижчими цінами на ринку ,але з якісними товарами!
Замовлення відправляють вчасно та дуже швидко!
Щиро рекомендую!

Дякую вам за вашу працю! Це цінно!

Відповісти
Показати ще 20 відгуків
Вгору